| teiuby0 a întrebat:

Daca ei anticonceptionale ai voie sa bei bere?

3 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Da ai voie. AM auzit si ca daca esti asa de certata cu limba romana, chiar e indicat sa "ei" anticonceptionale. Nu de alta, dar faci un serviciu umanitatii, sa nu dai nastere la un copil cretin ca tinewinking

| teiuby0 explică (pentru Purec):

Sa mori tu handicapatule

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuțele dragă Crystynyca eu cred că nu ai voie să bei bere, cînd i ei medicamente, dar cel m ai bine întreabă medicul, eu stiu in general la antibiotice nu ai voie alcol, dar m ai departe nu cunosc, sper să nu i mi daui un stupid, am zis si eu ce am crezut. Multă sănătate.