| Necunoscut006 a întrebat:

Dacă el și-a atins penisul de zona mea genitală, îmbrăcați cu blugi amândoi, se poate întâmpla ceva?

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Sa va udati accidental. In rest ce ai dori sa se intample? Ca sa fie clar, o fata ramane in sarcinata doar daca baiatul a ejaculat IN INTERIOR. Nu afara pe mana pe blugi pe ceva. IN INTERIOR

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate intampla nimic!

| corbulalbrosu a răspuns:

DA, se poate intampla ca amandoi sa va "udati" involutar, fiindca de obicei din cauza excitatiei intense se produce atat ejacularea cat si umezirea/udarea "pasaricii". Ar fi prea de tot sa se intample si altceva in afara de a se freca una de alta imbracamintea din acea zona. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu te-a penetrat si nu a ejaculat in tine, nu poti ramane gravida.

| 1234BLAZER1234 a răspuns:

404 nimic not found

| alexboss2007 a răspuns:

Da, te bate mama ta ca nu mai poate scoate pata de pe blugi