| URSaKe a întrebat:

Daca esti inca virgina, poti ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina este o femeie care nu a avut contact sexual. Adica nu a atins in nici un fel organele genitale ale unei alte persoane s nici organele ei sexuale nu au fost atinse de alta persoana (in scop erotic, evident). Asadar, nu are cum sa fie insarcinata.
Insa, o femeie cu himen intact careia, de exemplu, i s-a ejaculat pe vulva, poate ramane insarcinata. dar acea femeie nu este virgina, doar ca nu a avut penetrare vaginala.

10 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Da, poti ramane, pentru ca himenul nu e intact, pentru ca spermatozoizii sunt foarte mult timp viabili si daca nu te-ai spalat imediat cu apa calda(aproape fierbinte). Am cunoscut si eu astfel de cazuri.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, poti! Himenul nu este ca o coala de hartie, intreg! El are orificii prin care se scurge menstra! Daca dl ejaculeaza cu putere la intrarea in vagin sau prin zona adiacenta, este posibil ca un spermatozoid, care este iute si curajos, sa o apuce pe drumul cel bun, adica catre ovulul tau!

| TeoPT a răspuns:

Pai daca ai facut sex nu mai esti virgina

Daca nu ti-ai rupt himenul, daca este intact.imposibil sa ramai insarcinata.

| Crisstina a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata! depinde ce ai facut.

| Adyr0 a răspuns:

Doar daca esti Fecioara Maria, deci NU.

| bOse a răspuns:

Da, in somn.

| source a răspuns:

Teoretic nu poate sa ramana gravida... dar practic in zile noastre orice e posibillaughing

| Nirvana a răspuns:

Da. Poti ramane. Si petting-ul are un risc mare de sarcina.

| alexuzha a răspuns:

Bai voi va dati seama ce intrebari puneti auzi cati ani ai u fetita? doamne cate specimene pe lumea asta

| eXtrike a răspuns:

Epic