| Deixxh a întrebat:

Daca eu si iubitul meu facem anal si isi da drumul in mine. am sanse sa raman gravida?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai impinit 13 ani?
Ca in clasa aVII-a la ora de anatomie, te invata pe unde ies copii, prin vagin adica, nu prin anus (gaura fundului), si ca tot in vagin se face si sexul ca sa produci copilul.

| mihai69 a răspuns:

Doar dacă la sfârșit lași sperma să curgă afară peste labii și intrarea în vagin. În plus, trebuie să fii și în perioada fertilă. Și să ai și o tonă de ghinion.

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Pentru ca apariția unei sarcini este posibila dacă ejacularea are loc în vaginita.

| MihaiNicu23 a răspuns:

NU, pentru a ramane insarcinata trebuie sa isi dea drumul in vaginul tau.

| RobertMoon a răspuns:

Nu e posibil, doar daca ejaculează în vagin sau pătrunde acolo sperma.

| Deixxh explică (pentru RobertMoon):

Am inteles! Mersi mult!

| Victoria18 a răspuns:

NU categoric! Nu ai cum sa ramai gravida daca ejacularea are loc la nivelul anusului!