| roxanna_5740 a întrebat:

Daca fac sex neprotejat, dar el nu ejaculeaza in interiorul vaginului...sunt sanse sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Metoda aplicată se numește "coit întrerup".
Nicio metodă contraceptivă nu este sigură de 100%.
Da, sunt șanse să rămâi însărcinată dacă nu se retrage la timp, ești în perioada de ovulație.
Mare grijă.
Pa, pa.

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sanse mari. Asta e o metoda de contraceptie cu o singuranta de pana in 50%. O folosesc de obicei cuplurile casatorite care nu isi doresc neaparat in acel moment un copil, dar care s-ar bucura pana la urma daca se intampla sa vina.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA! Destule! Atentie la igiena mainilor, si a locurilor implicate direct! Hepatita e si "boala mainilor nespalate"!

mlm
| mlm a răspuns:

Sint destule sanse sa ramai insarcinata.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da
poti ramane in orice clipa

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da.

| anonim a răspuns:

@gri, poate ca fata vrea sa fie cat mai sigura. da se poate.eu zic sa postam cateva raspunsuri, gen acesta, pe prima pagina sub forma de reclama.asa poate ca nu se mai pune aceeasi intrebare de mii de ori.rolling on the floor

| francesca a răspuns:

Da, sunt destule sanse sa ramai in sarcinata.secretia eliminata in timpul excitarii poate contine spermatozoizi(iar asta poate duce la o sarcina)sad.

| Wtf9000 a răspuns:

Aceeasi poveste. Sunt nu stiu cate intrebari pe zi despre acelasi lucru... Da, poti.

| getty a răspuns:

Da. si inainte de ejaculare curg picaturi de sperma. mai bine foloseste prezervativul asa te protejezi si de bolile cu transmitere sexuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el nu ejacueaza atunci cine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum sa ramai daca el nu si-a depus "icrele"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca baiatul nu se protejeaza automat fata ramane ansarcinata dar uneori alti as nesimtiti sa le lasa graviderolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| geissen24 a răspuns:

Nu are cum sa ramai daca nu ejaculeaza numai sa fii atenta daca ejaculeaza pe tine sa nu ajunga in zona vaginului ca nu se stie niciodata mai bine ar fi sa folosesti totusi un prezervativ scapi de o grija

| floriboldea a răspuns:

DA SUNT SANSE SA RAMAI ANSARCINATA CEL MAI BINE AR FI SA TE PROTEZEJI