| Ancagabriela23 a întrebat:

Daca faci s** cu prezervativ pentru prima data ar mai trebui sa iti vina menstruatia dupa?

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Ce legătura are sexul cu prezervativ cu menstruația? Doar dacă faci sex neprotejat și rămâi gravida, sarcina îți va influența menstruatia, sau alta măsura de contracepție, de ex steriletu sau injecția contraceptiva. In rest, numic altceva. Îți vine normal menstruatia după actul sexual.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca faci s? sau daca faci P, scrie clar, daca faci sex ca esti la categoria dragoste si sex oameni zapaciti.

| Willis a răspuns:

Păi normal, că îți vine.
Din moment ce vă protejați, nu se întâmplă nimic rău, sau nedorit.
Faci sex, protejat, totul decurge normal.

| Anuskaa a răspuns:

Cati ani ai? Da faci sex si dupa un timp iti vine menstruatia, iar faci sex si din nou iti vine menstruatia, pana in momentul ce ramai gravida sau ai dereglari hormonale si surpriza faci sex si nu mai vine menstruatia.

| elennax a răspuns:

Genul asta de intrebari dovedesc ca avem nevoie de educatie sexuala in scoli.