| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex fara penetrare mai esti virgina? big grin

Răspuns Câştigător
| Pustoaicka50 a răspuns:

Nu. Stai sa-ti explic: e o mare diferenta intre ruperea himenului (atei) si dezvirginarea.Himenul ti-l poti rupe fara un contact sexual(masturbarea cu diferite obiecte lovituri etc), cu un contact sexual, sau in cele mai rare cazuri himenul lipseste.A fii virgin inseamna a nu avea un contact sexual de niciun fel adica si daca ai facut sex oral practic esti virgina pentru ca nu ti s-a rupt himenul da teoretic nu pentru ca nu mai esti "neatinsa".In cazul tau chiar daca nu ti s-a rupt himenul practic virgina nu mai esti teoretic cred ca nici atat e posibil sa nu fii curs sange chiar daca te-ai nascut cu himen.PWP sper sa-ti fi fost de ajutor:*:*

6 răspunsuri:
| saby26 a răspuns:

Sigur ca esti doar sa nu iti fi bagat altceva

| Anny1 a răspuns:

Nu mai esti virgina din momentul cand te-ai masturbat deoarece virgina este o femeia care nu a avut niciodata contact sexual... funda te rogpuppy dog eyes:*

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Daca nu iti introduce nimic in vagin mai esti virginahappy

| Eღilia62 a răspuns:

Da.sex fara penetrare inseamna oral si/sau mangaieri care nu implica penetrare deci ramai virginawinking

| ancutzika27 a răspuns:

Sex fară penetrare. adică? Ați inchis ochii si v-ați imaginat?

| NoNameBitch a răspuns:

Da mai esti virgina.