| withoutme a întrebat:

Cum sa faci o fata virgina sa ajunga la orgasm fara penetrare?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Adagio: fii atent, bland, tandru, curat, fresh, dezirabil, interesant, sarmant, amabil, cultivat, si poarta-te in asa fel incat sa fie sigura ca vei stii sa te porti cu ea si nu o vei dezamagi! Si apoi, cu o manichiura impecabila, poti incepe sa incerci sa cuceresti reduta! In afara de clitoris, poti incerca, dar foarte gentil, sa ii stimulezi punctul G! Dar mare atentie!, sa nu fii incepator la faza asta cu o virgina, ca sa nu risti s-o "dezvirginezi digital"! Apoi, nu neglija atmosfera: curat, sigur, cofortabil, muzica faina, soft/lenta, si eventual lumanari parfumate! Success!

18 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Incearca sa ii faci sex oral sau sa o masturbezi. Cu atentieee, femeile sunt mai sensibile; incurajeaz-o sa te ghideze sau vezi si tu un film, documentar. Pe net exista sexperti care te invata, pas cu pas si cu exemple vizuale cum sa faci sex oral unei femei.

Alte răspunsuri
auran
| auran a răspuns:

Sex oral sau masturbare manuala sau frecarea organelor genitale fara penetrare

Janina
| Janina a răspuns:

Hai ca asta e o intrebare buna!
serios!
raspunsurile sunt bunicele sper ca te-au lamurit colegii laughing

Shin
| Shin a răspuns:

Stimulare clitoridiana sau sex analwinking
Numai bine, Shin

| ioanaa a răspuns:

Orgasm clitoridian - stimulare cu degetele sau cu limba.

| selef a răspuns:

Cu limba.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu...mai ales daca e virginahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu i-am facut sex oral la una virgina si dupa ia curs sange dc oare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin sex oral facut tandru si cu grija, prin penetrare cu limba dar nu foarte adanc, prin limbi la nivelul clitorisului, sau pri frecarea organelor tale de ale ei dar fara sa o partunzi, si prin masarea clitorisului cu degetul... succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare...dezvirginare DIGITALA rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc o femeie dupa nastere nu mai prea vrea sa faca sex cu barbatuso si vrea sa vb cu mine despre sex nu cu el si tot cu mine vrea sa faca sex?

| catuzzu a răspuns:

Cu degetul laughing

| Lacureanu_Aceoface_1997 a răspuns:

Cu sex oral nu cumva sa bagi degetu ca ai sa o dezvirginezi

Alte răspunsuri