| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex la o virsta 13-16 ani este sigur ca vor fi consecinte poate ramane insarcinata.Ce va fi daca faci sex oral la asa virsta? care sunt consecintele, sau nu sunt?

16 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Cea mai mica fetita ramasa insarcinata este la 9 ani. Deci poate ramane la 13-16 ani. Idea este ca legea te va condamna. Daca face sesx oral va ramane marcata pe toata viata si va avea probleme de santate.

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns (pentru Salontanul):

Pai de la ce virsta ai dreptul sa faci ori ce fel de sex?

| Salontanul a răspuns (pentru LLLLLccccCCCcccCCC):

18 ani.

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns (pentru Salontanul):

Pai de exemplu daca o fata de 13 ani su*e la un baiat de 13 ani care va fi consecinta?

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns (pentru Salontanul):

Pai de exemplu daca o fata de 13 ani sug* la un baiat de 13 ani care va fi consecinta?

| Salontanul a răspuns (pentru LLLLLccccCCCcccCCC):

Unul din doi va fi considerat vinovat, va fi internat intr-o institutie specializata si parintii decazuti din drepturi.

| Fatamuntilor a răspuns:

Mai copii, voi alte preocuari nu aveti?
Nu numai riscul de a ramane insarcinata...
Organele sexuale NU sunt dezvoltate, risti sa faci cancer de col uterin...Ca nu mai vorbim de trauma psihica.
Sexul NU este pentru copii!
In privinta sexului oral te poti alege cu boli venerice la fel ca sexul normal.
Merita sa stai cu frica in san?
De sex vei avea timp tot restul vietii, dupa 18 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca nu folosesti prezervativ poti sa iei SIDA

| Hakuouki a răspuns:

Ma bucur ca te intereseaza si ca vrei sa aflii, personal nu ma intereseaza, iti poti distruge viata, iar eu te voi aplauda la nevoie. Glumesc, da sunt consecinte, morale si psihice.

| Voidwithin a răspuns:

Poti sa ajungi ca in viitor sa ii faci sex oral oricarui borfas, adica sa fii curva.

| NameHarris a răspuns:

Da sunt conditi sa poti face un oral la baiat. 1 Sa nu mustilaughing)

| Happyjump a răspuns:

E cumva vorba despre tine? Vezi ca sunt multe boli cu transmitere sexuală, poti ramane însărcinată oricând...mai putin la 1 an

| Hαppiηеss a răspuns:

Daca iti incepi viata sexuala la o varsta frageda risti sa ai probleme serioase de sanatate pe viitor, organele genitale nu sunt complet dezvoltate.
Din punct de vedere medical dupa varsta de 18 ani este indicat.
Traiti-va copilaria si lasati sexul pentru mai tarziu!

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns (pentru Hαppiηеss):

Eu nu sunt nebun sa incep viata sexuala de la asa virsta am 13 ani eu nici macar nu ma masturbez nu am incercat niciodata, am intrebat din curiozitate ca sa conosc consecintele

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns:

Daca o fata de 13 ani o sug* la un baiat de 13 ani care vor fi consecintele?

| Iridescent a răspuns:

Fetele la 13 ani sug acadeua bai.Du-te si foloseste-ti imaginatia in ceva constructiv.