| anonim_4396 a întrebat:

Cind faci sex te poti imbolnavi dar daca nici unul din parteneri nu este bolnav te poti imbolnavi de ceva?
Daca faci sex oral la o virsta minora exemplu 13-16 ani ce consecinte sunt pentru organis? Adica daca fata iti face oral si tu ei? Va rog raspunsuri normale

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Vrei raspunsuri normale la intrebari de genul asta? Adica, daca bei apa dupa cineva care nu este bolnav, te poti imbolnavi de ceva?

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns (pentru Radu284):

Da raspunsul nu era cel asteptat dar am inteles cum merge treaba, daca ai putea sa-mi raspunzi si la a-doua intrebare iti dau funda

| Radu284 a răspuns (pentru LLLLLccccCCCcccCCC):

Sexul oral nu dauneaza, cum ar putea dauna? Atata timp cat nu iei boali, de ce ar cauza schimbari in organism?

| Hace a răspuns:

Te poti imbolnavi doar de prostie, in rest de nimic altceva laughing. La varsta ta si la varsta ei ar trebui sa aveti alte preocupari.