| EuStiuToT a întrebat:

Ce ar trebui sa fac sa mi se mareasca penisul. Raspunsuri serioase va rog Dau Funda

Răspuns Câştigător
| Blueblueblueeah67 a răspuns:

Ai putea sa te antrenezi.straight face penisul e facut din muschi, deci muschii se maresc daca faci efort..sau masturbeazate mai mult.

| EuStiuToT explică (pentru Blueblueblueeah67):

Ma masturbez cam odata pe zi

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca asa ti-a fost dat de Dumnezeu nu ai ce sa faci. Poti compensa asta prin niste performante sexuale mai bune.Nu te lua dupa toate reclamele care apar pentru marirea penisului.In timp nu duc la nimic bun.

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute