| Alllledeba a întrebat:

De ce toti barbati asi tin penisul decoltat? Vreau raspunsuri serioase! Pliz

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca este folosit. Te uiti pe gaura cheii la toaleta de barbati?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ore cum ai reusit sa vezi toate penisurile din lumea asta sa faci statistica asta?

| Violleta2022 a răspuns:

La 12 ani, cam cate penisuri ai vazut tu de generalizezi?
In general, penisul ramane decalotata daca este/a fost in erectie sau este circumcis.

| mihai69 a răspuns:

Ași! nu toți.
(pentru răspunsuri cât mai serioase, caută măcar să scrii corect întrebarea).

| Holiday a răspuns:

In primul rand e "decalotat", nu decoltat si in al doilea rand majoritatea nu si-l tin asa.

| kandaraki a răspuns:

In primul rand nu 'asi' tin ci 'isi' tin, in al doilea rand nu 'decoltat' ci 'decalotat', in al treilea rand de ce toti? i-ai verificat pe toti toti barbatii pe lumea asta? ce prostii zici? stai copilule si invata mai bine, te dai prost si e pacat, esti tanar!