| anonim_4396 a întrebat:

Daca himenul nu s-a rupt(esti virgina). nu are cum sa intre spema in vagin.nu poti ramane insarcinata nu?(am facut-o anal, si a ejaculat pe spatele meu)

9 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Daca ar fi cum zici tu, pe unde ar mai iesi menstruatia? sau ai impresia ca orice iese, nimic nu intra? tongue

| Ecea a răspuns:

@Paradise cel mai prost raspuns, habar nu ai despre ce vorbesti.
@Daana daca erai barbat intelegeam raspunsul tau, dar esti penibila.Altii se chinuie ore si zile luni si ani sa lase o femeie insarcinata, iar tu vi cu un asemenea raspuns, patetic.
Sansele ca duduia aceasta sa ramana insarcinata sunt sub 1%, spermatozoizii au nevoie de o penetrare destul de adanca(ce-l putin 8-10 cm), si este nevoie de foarte multi pentru fertilizare. Spermatozoizii au o durata de viata de 3 zile aproximativ,si este o lupta grea pentru ei sa ajunga in punctul care trebuie.
Mai cititi si voi ceva,nu mai fiti asa isterice dupa fiecare contact sexual.Dar nestiutorii asa sunt,si prietena mea era gravida lunar,lunar facea teste, desi lua anticonceptionale ea tot gravida era, tot timpul avea prostia asta in cap.
Nu e chiar asa usor sa lasi o femeie insarcinata!

| chelie91ptm a răspuns:

Poti ramane gravida si cand faci laba happy

| Paradise a răspuns:

Bai, fato, dacă ai făcut-o, numai ești virgina. Puteai sa-i faci și sex oral, tot aia era. Virgina ești pana la primul contact sexual!

| Paradise a răspuns:

Ecea, asta e, nu am raspuns la ce a vrut ea, dar mi s-a parut absurd ce a zis. Punct.

| kamikaze325 a răspuns:

Pfff ba da daca ejaculeaza pe pasarica si nu a introdus-o sunt ceva sanse sa ajunga si inauntru dar numai daca e in cantitete mai mare daca sunt cateva picaturi nu cred ca se intampla nimic

| KAYZ a răspuns:

Daca ai vreun uter si o pereche de ovare la şale, ai cam tras-o-n piept la rece.

[cum **** sa ramai gravida daca t-o dat-o anal?]

| Daana_3623 a răspuns:

Ba da. Din cate stiu.cand intrii intr-un bazin cu apa. unde un barbaat a ejaculat.si tu esti in perioada cand poti ramane insarcinata, spermatozoizii din apa pot intra in vagin deoarece himenul are o gaura.

| sorinbrocker a răspuns:

Teoretic nu, trage o privire aici si este si un doctor pe undeva pe acolo ca sa-l intrebi: www.sexpert.ro