| cristian_2492 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu dar am himenul elastic si nu misa rupt dar el a ejaculat in mine dar eu inca mai sunt virgina. pot ramane insarcinata. fara glume etc.

Răspuns Câştigător
| claus a răspuns:

Deci
1. nu mai esti virgina, ti-ai tras-o. medical vorbind esti virgina ca ai himenul. inca. se va rupe mai incolo un pic.
2. daca a ejaculat in tine, ai 99% sanse sa fii insarcinata. variante: pastrezi puradelu, iei o pastila de a doua zi, sper sa mearga, te duci la ginecolog si faci programare pentru chiuretaj.
3. daca esti baiat si nu ai folosit prezervativ, esti un bou. tu sa iti dai drumu in ea, sa te simti bine, da la ea nu te gandesti ma? esti un bou, pe bune.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tu nu mai esti virgina, ai himen elastic si se va rupe la prima nastere vaginala. Asta nu inseamna ca vei fi virgina pana vei naste.
Sigur ca poti ramane insarcinata, riscul este intre 5 si 100%, in functie de perioada ciclului menstrual in care te gaseai.

| Crisu a răspuns:

Nu mai esti virgina! Chiar daca ai himenul elastic, asta nu inseamna ca o sa fii virgina toata viata.Virgina nu mai esti dupa ce ai intretinut prima data relatii sexuale.Si da, poti sa ramai insarcinata. Fa un test de sarcina dupa 7-10 zile!

| Kylexy a răspuns:

Deci.
1.virgina nu mai esti
2.peste 9 luni o sa fii mamica

| Anablondyi a răspuns:

Pai de ce nu te-ai protejat?puppy dog eyes chiar asa de scumpe sunt prezervativele? nu ai cum sa ramai insarcinata daca esti inca virgina laughing deci asta se stie happy dar nu ai de unde sa stii ce himen ai. sau daca ti s-a rupt.doar daca ai fost la ginecologwinking eu zic tousi sa te duci sa iti iei escapelle de la farmacie. da si minorilor escapellewinkingwinkingwinking dar trebuie sa il iei repede oricum daca esti 100% sigura ca nu ti s`a rupt.stai flex ca nu ai cum sa fi insarcinata cand esti virgina laughing asta e culmeeaa

| vOdK a răspuns:

Zici ca faci sex si esti virgina laughing hai ca e buna laughing inseamna ca omul o are de 5 cm laughing dac nu a reusit sa te benetreze laughing poe bune acu fa-o. app pilula de a2a = AVORT, pentru ca provoaca ejectarea substantelor fertile...

| Broadband a răspuns:

Cati ani ai? mai mult de 12 nu-ti dau.
mare inginerie, am facut sex...
asteptati fratilor sa va maturizati si dupa 18 ani puteti sa va f. pana lesinati.
n-aveti ce face, si faceti sex cu toti fraierii care profita de voi, PRIETENUL TAU, poate sta cu tine de dragu sexului si poate maine iti da papucii, ce faci daca ramai insarcinata, dai copilu pe capul parintilor.
pe bune la varsta asta intre 12-17ani nu ganditi deloc.

| GMan_3569 a răspuns:

Daa poti bineinteles...Doamne ce intrebare! O picatura de sperma daca a uns vaginul, e ceva serios sfatul meu: Ia repede de la faramacie:"pilula de a 2-a zi'' ok? ia-o repede. Nu mai astepta.SERIOS ACUMA TE DUCI LA FARMACIE.

| KiTTyDoLL a răspuns:

Deci pe bune tu esti un copil nebun care nu stie ce vrea pana la urma si care nu stie nici cati ani are...intr-o intrebare intreaba baiatul si zice "eu am 17 ea 16" in alta tot el."ea are 15 eu 16" in alta ea zice " eu am 13 el nu stiu cat in alta ca aveti 14 bai da voi sunteti invers? adica anul trecut in 2010 in decembrie aveati 17 si 16 si in 2011 in ianuarie 13 si 14? nu am cuvinte...praf

| dEEa_8468 a răspuns:

DAstraight facesad o intrebare cati ani ai sad? sunt cam 90% sanse:-ssad

| andre3ea_1248 a răspuns:

Eu stau si ma gandesc cum puteti sa fiti asa de iresponsabili si nu va ganditi la consecinte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa mai traim la inceput de mileniu 3 inca o data mitul fecioarei Maria.

| kappa a răspuns:

Domane...mai devreme ne intrebai daca e bine sa incepi viata sexuala la 15 ani si acum spui ca nu a folosit partenerul prezervativ...peste 1 an va vad pe amdnoi(tu si copilu') la joaca in nisip

| Look_7649 a răspuns:

Da poti ramane du-te si fa repede un test de sarcina