| d3utzsa a întrebat:

Daca il invit pe iubitul meu la mine in noaptea de denie si o sa facem dragoste este pacat?

pentru ca parintii mei pleak la tara si eu nu vreau sa ma duc cu eibig grin

12 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da, este un pacat. Dar pana la urma oricum o iei, oricand faci asta este pacat, chiar si eu si tu si restul, s-au nascut din pacat. Asa ca... ramane la alegerea ta.

| RXN a răspuns:

Daca ar fi s-o luam cu religia, e pacat sa intretii relatii sexuale daca nu esti casatorita religios, cu tot cu binecuvantarea parintilor.Prin urmare,ce mai conteaza un pacat in plus?
In plus,la cate lucruri sunt categorisite drept pacate din punct de vedere religios,ar trebuie sa stam si sa dam din picior ca, vorba aia, degeaba nu putem sta ca lenea-i pacat capital.

| Libelle a răspuns:

Daca e sa ne luam dupa religie e un pacat mare.
Acum depinde cat crezi tu.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Este pacat de fiecare data cand o faci, indiferent ca esti in post sau nu, ca e sarbatoare sau nu in ziua respectiva.
Doar daca esti casatorita nu este pacat. Si bineinteles, daca o faci cu sotul tau, nu cu vecinul sau altulhee hee

| foxi a răspuns:

Nu-i pacat, baga mare!

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Nuuu! cum sa fie pacat?straight face asta inseamna ca omul in sine este un pacat? baga marelaughing!

| Ingerash a răspuns:

Fa-o fata nu e pacat, simtiti-va bine

| Byutza_8714 a răspuns:

Poate da poate nu

| clickdreaptadelete a răspuns:

Noi nu prea putem stii exact intreaba un preot daca nu tie rusinee sau nu stiu...

| LastChance a răspuns:

Este pacat oricand ai vrea sa faci sex cu el. Nu este pacat doar atunci cand doresti sa faci un copil.
Stiu ce vorbeschappy

| lololooo a răspuns:

Daca va iubitii...
Facetii big grin
Dar protejatt daca nu vrei sa faceti si un bebe smug

| Icecream15 a răspuns:

Au ...de denie ...atunci tea apucat si pe tinahee hee