| laviniabeluska11 a întrebat:

Dacă in timp ce faci sex cu un băiat, esti sub el si transpiratia lui curge pe corpul tau, înseamnă că e foarte excitat, nu? Adica el susținea ca era in supraantrenament (e sportiv de performata) si de aia transpiră asa. E relevant ce spune?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Si asta dar si cand ne retinem sa nu ejaculam, si prelungim actul, ca sa va oferim cat mai multe orgasme!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hhehe l-ai excitat maxim, dar domnisoara studenta aspiranta la locurile bugetare cu bursa am crezut ca esti experta in strabaterea cearsafurilor si consider ca trebuie sa le dai lectii ratatelor de pe TPU care se agata de unicul carnat din viata lor. tu te indoiesti de cunsotintele tale elementare?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ps daca esti tu in poza pune mana si fa sport ai o burta cat china si coapse cat terra

| RAY a răspuns:

Inseamna ca tea penetrat destul de mult si a transpirat simplu, nu te inclazesti ca vezi pe una dezbracata daca asa era iarna am fi cu toti dezbracati economie la caldura

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a-l menaja pe bietul flacau, ti-as sugera sa folositi urmatoarea pozitie de sex. http://imgur.com/DmnDddK V-ar face bine la amandoi, tu ti-ai modela frumos gambele si coapsele, iar el n-ar mai transpira precum o sticla abia scoasa din frigider. :D

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Au mama drooling nota 10 meriti funda

| neutrino a răspuns:

Crezi tu ca daca el este sportiv, atunci are doua perechi si transpira mai mult? Ba din contra!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ia incearca sa faci sex cu el unde e frigwinking

| LoveSleep a răspuns:

Hei adreevna, ce faci? Mai poți, mai poți?

| WaterDrop a răspuns:

Esti ireala. Nu cred ca iti folosesti mai mult de 1 % din creier spre fericirea altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, era in supraantrenament mental, se chinuia sa nu uite in ce directie sa presteze.

"dau inainte...acuma unde ma duc? aoleo, am uitat! mama, imi si notasem pe o foaie! aaa, mi-am amintit! dau inapoi. acuma unde ma duc? aoleo ma doare capul, am transpirat...e greu cu sexul asta, bah."

| Andreeea21 a răspuns:

Înseamnă că trebuie să deschizi geamul să vă mai răcoriți laughing

| IcyberOrganization a răspuns:

Data viitoare da drumul la arerul conditionat