| leuu a întrebat:

Ce înseamnă sa fii excitat? (fata si baiat).

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sa ajungi la placerea maxima. A te excita inseamna a te autosatisface...a te face sa te simti bine.

| NameHarris a răspuns:

laughing Sa ai o dorinta puternica de a face sexwinking

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Cand amandoi baga mana in priza, asta inseamna!

| McGog a răspuns:

Doamne ce prostie laughing))))) Sa fii excitat? Pai sa zicem ca tu ai langa tine o fata care este super hot si deodata penisul tau incepe sa o ia razna iar prin corpul tau trec cateva mii de volti asa intruna. Atunci esti excitat. La fel si la femei doar ca le ele este mai simplu... o fata cand este excitata si poarta sa zicem tricou fara sutien. sfarcurile sale ies in evidenta intarindu-se, aceasta incepe sa se lubrifieze acolo jos cu o substanta emanata de organul sau genital si simplu. este o felina doritoare de sex. Pfff sper ca te-am ajutat si ca a fost pe intelesul tau. oricum am sris cam mult laughing)). Funda?