| laviniabeluska11 a întrebat:

Cum iti dai seama dacă un băiat e excitat în timp ce face sex cu tine?

23 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Daca ii curge lichidul acela preejaculator din penis, atunci precis e excitat happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Domnisoara studenta silitoare aspiranta la locurile bugetate, ce s-a intamplat de unde lacuna asta? credeam ca esti maestra in tainele sexului, apropo respect pentru ca iti traiesti la maxim studentia strabatand cearsafurile campusului universitar, domnisoarelor luati notite

| Kaℓi a răspuns:

Mai interesant ar fi cum ar face sex cu tine nefiind excitat.

| RAY a răspuns:

Atata timp cat penisul e in erectie e excitat barbatul, ar fi culmea sa nu fie, de asta se si spune ca erectia are legatura cu dorinta sexuala, cand un barbat vede o fata frumoasa sangele va fi mai mult spre penis decat spre creier de asta exista erectie

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru RAY):

De asta penisul e mai mare decat creierul la unele persoane.

| RAY a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Sincer nu am citit nici un studiu legat de asta, dar penisul e mai mare daca esti inalt, deci stramoasele noastre aprecieau marimea nu-i de mirare ca avem cel mai mare penis din toate primatele

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru RAY):

"E mai mare daca esti inalt", nu prea cred.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa ritmul si viteza cu care te penetreaza. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Daca te duce pe cele mai inalte culmi ale fericirii, inseamna ca este excitat la maxim.

| Oana92 a răspuns:

Ma asteptam la intrebarea asta de la o virgina de 12 ani, nu de la cineva cu experienta ta laughing

Barbatii nu pot mima excitarea pentru ca nu pot mima erectia. Ori o are, ori nu!

| WaterDrop a răspuns:

Depinde.Daca o are ridicata de doua bete legate, atunci poate mimeaza.

| ShaOfHatred a răspuns:

Doar intrebari legate de sex ai?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Isi traieste perioada exact ca la carte este in periaoda strabaterii cearsafurilor campusului universitar trebuie sa fie informata

| ShaOfHatred a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Aici,iti dau dreptate. Da' parca totusi, nu ii prea mult?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Hehe frate cand fetele dau de sex nu tin cont de masura

| Andrei258 a răspuns:

Daca il cunost cat decat bine iti dai seama dupa priviri sau dupa sunetele pe care le exprima

| maaluuu a răspuns:

Depinde de erecției :d dar asta tine și de mama natura...cel mai bine îți dai seama dacă este excitat în funcție de cat de mult timp îi ia ca să-și dea drumul :d

| Roxin a răspuns (pentru maaluuu):

laughing Aici gresesti big grin
Un barbat poate sa fie super excitat si sa ejaculeze dupa o ora. E relativa treaba.

| maaluuu a răspuns (pentru Roxin):

Bine, bine..incercam si eu laughing)

| Roxin a răspuns (pentru maaluuu):

laughing) Dragut, dragut.

| BuburuzaVesela a răspuns:

Are o erectie foarte puternica.