| mikutzzza1000 a întrebat:

Daca la o fata i-ar place de tine, cum ai vrea sa te abordeze sau sa-ti atraga atentia?

4 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

In orice modalitate numai sa dea de inteles care sunt intentile ei modalitati sunt 1001, un banal cat e ceasul cu un zambet, este un exemplu

| Adyr0 a răspuns:

Cu simplu si banal :" Buna ce mai faci?"

| Dan a răspuns:

Pe mine foarte greu poate aborda o fata, eu simt cand ea vrea ceva sau daca m-a inselat.Noroc si fericire!

| Reinkaos a răspuns:

Bineinteles sa se uite atent in ochii mei. Dar mie personal nu imi place ca o fata sa faca primul pas sau sa ma abordeze. Eu trebuie sa o fac sa ma placahappy