| 3udoareu a întrebat:

Daca m-am culcat cu un baiat de la a2a intalnire desi el stie ca sunt fata serioasa si ca era al doilea din viata mea, mai am sanse sa se intoarca la mine si sa avem o relatie serioasa? ce credeti?happy

33 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca jucand la Loto,castigi premiul de cateva miliarde din prima incercare,te mai intereseaza sa joci sau deodata interesele tale devin complet altele?
Oricat de serioasa ai fi, daca baiatul a obtinut ceea ce o alta ii refuza incapatanat ani de zile sau luni intregi, de ce ar mai insista?
Nu tin sa te ranesc, am senzatia ca ai facut o fixatie pentru baiatul asta, dar in locul tau as incerca sa dreg ce-a mai ramas din mine si sa-mi vad de viata in continuare... fara el.

| 3udoareu explică (pentru greece12):

Ani de zile sa ii refuze?laughing) niciunul nu ar accepta asa ceva laughing))

| greece12 a răspuns (pentru 3udoareu):

Sa stai mai mult pe site si sa citesti intrebari in care au o relatie de doi, trei ani si...nimic,ba se mai si despart!
happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru greece12):

Si daca ti-as zice, ca daca o femeie se culca cu un barbat la a doua intalnire, nu ii face nici un cadou, e mutual pleasure. nu am catalogat niciodata o femeie dupa asa ceva, mi se pare stupid

| greece12 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

E o nota buna pentru tine sa nu cataloghezi o femeie in felul asta, dar oamenii sunt diferiti, gandesc diferit.
Stiu perechi casatorite a caror relatie a inceput in felul asta, dar din prima clipa au fost si au ramas impreuna.
In cazul de fata avem un baiat care se pare ca a inteles gresit gestul fetei si a preferat sa plece...cum iti spuneam,nu toti gandesc la fel.
Legat de mutual pleasure,sunt mai mult decat de acord, aici nici unul nu e victima, amandoi au de dat si amandoi au de luat, dar cred ca el a preferat sa ia doar o singura data, sunt doua luni de cand a disparut...

| 3udoareu explică (pentru greece12):

El a inteles ca nu sunt panarama, repet, ma cunoaste de muult timp si intentiona sa fim impreuna dar credeti ca varsta de 21 ani nu e pentru o relatie serioasa? credeti ca pentru baieti e mult prea devreme?

| greece12 a răspuns (pentru 3udoareu):

Nu tine de varsta, tine de conceptie, de mentalitate...si el nu e un generos, te asigur. Uite,@PreaDulcePreaFin e generos.

La 21 de ani multi se gandesc sa-si intemeieze o familie,mai ales daca au aproape totul aranjat,studii aproape terminate,un mod de trai destul de bun,nu e devreme deloc!

Baiatul asta al tau,insa, vrea altceva si nu stim ce. Poate fi un traditional sau un profitor, sau nimic din astea doua, nu stim! A fost dezamagit de rapiditatea cu care s-au desfasurat faptele sau poate s-a speriat, impresia gresita insa ii persisita si mi-e teama ca nu vei putea sa i-o scoti din minte prea curand!
Intelegi?

| 3udoareu explică (pentru greece12):

Stai sa iau permisu si ma duc la el la poarta. lucrurile nu pot sa ramana asa laughing))
Eu sunt genu ala : daca ma dai afara pe usa intru pe geam! macar mai incerc, sunt putin disperata, putin mai multlaughing dar nu pot sa trec la al3lea fara sa clarific situatia.

| greece12 a răspuns (pentru 3udoareu):

Ii poti cere sa discutati,dar deja a trecut cam mult timp...
Incearca,ai dreptul la o clarificare!
El o fi plecat, dar pentru tine situatia a ramas neclara si, de fapt, tu te consideri impreuna cu el, nu e ciudat?

| 3udoareu explică (pentru greece12):

Nu neaparat impreuna...dar de la inceput aveam foarte multe lucruri in comun de asta tin mortis sa ii arat ca pot mult mai mult decat sex. eu ma duc cu tupeu, serios acum, sunt foarte hotarata sa il dau pe spate mai ales cand va sta in dreapta( ceea ce e dominant pentru el) fiind sofer de meserie.Stiu sigur ca voi reusi de data asta. e ambitia mea laughing).

| greece12 a răspuns (pentru 3udoareu):

O sa accepte?
Imi place foarte mult si e bine ca ai incredere in tine, putine femei stiu de ce sunt in stare si prefera sa se ascunda in loc sa lupte, tu nu esti asa si rezultatul poate fi diferit!
Orice ar fi, te rog sa ma tii la curent!
Si, iti doresc sa reusesti!

| RAY a răspuns (pentru 3udoareu):

Dar credeti ca varsta de 21 ani nu e pentru o relatie serioasa? credeti ca pentru baieti e mult prea devreme?

depinde de fiecare in parte, la 21 de ani abia ai descoperit viata si nu ai cam nimic

| madyddd a răspuns:

Depinde. Sa stii ca nu te condamn deloc. Am patit-o si eu, inca de la prima intalnire. Tipul era atat de bun si cand ma gandeam cat de mult am asteptat sa-l vad si atunci era in fata mea si in sfarsit il aveam...
Ideea e ca intr-un final m-am abtinut, nu puteam sa fiu atat de disperata. Iti dai seama ce ar fi putut crede el despre mine si ma rog, i-ar fi fost usor sa ma catalogheze gresit. Deja imi imaginam cum le povestea prietenilor sai si...groaznic,nu mi-ar fi placut situatia.
Cat despre tine, nu stiu ce sa zic.
Nu cred ca trebuia s-o faci. Pentru el oricum nu mai conteaza cat de serioasa esti, parerea despre tine si-a format-o deja. Dar daca e destul de matur si inteligent poate te va intelege si n-ai de unde stii, poate lui ii plac fetele atat de indraznete.

| 3udoareu explică (pentru madyddd):

In sfarsit cineva care ma intelegee laughing))) "atat de buuuun"

| Aasdfghj a răspuns:

Ce fata serioasa se culca cu un baiat de la a doua intalnire? Deja te-a pus pe lista de curve. Felicitari, fata serioasa. happy

| ZEU93 a răspuns:

Cred mai corect e sa folosesti termenul la trecut,"stia" ca esti fata serioasa acum nu mai cred, dar sunt sigur ca nu l-a deranjat.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Sincer, depinde mult de caracterul sau.
Daca doar asta il ineresa, mai bine treci mai departe.
Poate e un tip serios si dorea o relatie de lunga durata si se va intoarce.

Totusi, am o intrebare.

"mai am sanse sa se intoarca la mine si sa avem o relatie serioasa?"-tipul a disparut, a plecat, s-a evaporat dupa?

Daca da, sansele sunt foarte mici.

| 3udoareu explică (pentru ZambetulNebuniei):

Daa.m a scos dl prt si pa laughing

| ZambetulNebuniei a răspuns (pentru 3udoareu):

laughing
Atunci, treci mai departe. happy

| RAY a răspuns:

Acuma nu inseamna ca daca vrem sex noi barbati e ceva condamantat asta, doar de asta existam sa ne satisfacem dorintele, depinde ce gen de baiat e nu stiu, asta vei afla tu, ca ai facut sex nu-i nimic rau, ce rau ai facut sexul e o nevoie naturala care nu inteleg de ce trebuie sa presupuna relati seriose

| OnuOnulică a răspuns:

Nu mai există nici o șansă happy tu ai fost neserioasă și el la fel...deci nu.

| neutrino a răspuns:

Fii totusi serioasa! Nu poti fi si fata de o moralitate indoielnica si sa ai si pretentii de mare doamna.

| vocea a răspuns:

Problema in primul rand este ca el mereu o sa stie doar daca este primul, el niciodata nu este sigur ca este al doilea sau ultimul si daca vrea el ai sanse succes

| Mussette a răspuns:

Daca doar atat a vrut de la tine nu sunt sanse.
Daca te iubeste poate aparea o relatie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fata serioasa esti tu cand te comporti ca o panarama rolling on the floor. esti pe langa, rau de tot.

| Hakuouki a răspuns:

Dupa ce te-a avut din a 2a...nu stiu cat de serioasa esti de fapt, eu zic sa-ti faci un plan de rezerva, caci el nu va mai aparea prea curand, doar sa mai vrea o partida...

| Happyjump a răspuns:

Clar nu, amândoi sunteți neserioși

| NoRegretsxx a răspuns:

Daca tipul te place da. Nu conteaza ca ai facut-o dupa 1 ora, 1 zi sau 1 an. If it's ment to be...stii tu happy daca nu considera toata treaba asta o experienta noua si interesanta din care ai invatat ceva nu? (Nu..nu din aia in care de acum o sa il facipe x sa stea dupa curul tau n luni.

| AndreyBorona a răspuns:

E in regula daca te-ai culcat cu el atata timp cat nu ati facut sex laughing

| 3udoareu explică (pentru AndreyBorona):

Daaa..am dormit in masina pe malul dunarii pe bancheta din spate intr-o noapte cu cer instelat laughing)

| methodmen a răspuns:

Slabe sanse

| EvaDuarte a răspuns:

Aceasta sansa nu este discutata niciodata in pat sau mai precis in timpul pe care il petreci pana ajungi acolo. Totul depinde de interesul lui de a avea o relatie cu tine. Niciun baiat care vrea o relatie cu tine nu v-a mai vrea asta daca te culci cu el "prea repede" pentru parerea lumii. Iar tu esti serioasa, atunci cand iti ti promisiunile, ajungi la timp, iti platesti taxele, nu cand hotarasti cu cati baieti ai relatii sexuale sau cat de repede. Distreaza-te și stai linistita nu o sa le porti numarul scris pe frunte. Poti spune la nesfarsit ca au fost doar 2. Ai grija la protectie si la ce vrei tu de fapt, nu la ce crede lumea. nimeni nu stie cu cati baieti ai fost daca tu nu spui

| alexandratechi a răspuns:

Evident ca mai sunt sanse ca el sa se intoarca la tine. laughing Nu e nimic gresit in ceea ce ai factu, tu ai facut ceea ce ai simtit nimic mai mult. Bafta laughing!