| SlimeAxe a întrebat:

Daca ma duc si o iau de mana pe fata de care imi place in timp ce merge pe strada cum credeti ca v-a reactiona? big grin

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Una oarecare sau pe care o cunosti dar inca nu i`ai declarat dragostea ta eterna?

Una oarecare ar putea reactiona ciudat, iar in functie de starea ei este posibil sa primesti o palma.Desi majoritatea isi retrag mana si te intreaba ce vrei.Iar spre surprinderea ta sunt destule care zambesc uitandu`se la tine si asteapta sa spui ceva sau continua sa mearga asa happy O singura palma am primit si era mai colorata tipa laughing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te place si ea s/ar putea sa iti dea o lab/a peste ochi.

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai e și varianta în care îl conduce până acasă. În șuturi și înjurături. Să sperăm (sau nu) că nu e fata aia.

| alex055 a răspuns:

Daca ai mai vorbit cu ea si va cunoasteti, eu cred ca e o idee buna,

| SlimeAxe explică (pentru alex055):

Mie imi place de ea si nu as vrea sa stric asta pentru ca... piate odata o sa fim impreuna...Stii?