| flory_5471 a întrebat:

De ce credeti voi ca se tin indragostitii de mana cand merg pe strada?

Răspuns Câştigător
| вяυηєтα a răspuns:

hee hee Uite o intrebare interesanta. Poi eu personal cred ca se tin de mana ca sa se simta aproape, sa aiba si pe strada un fel de contact fizic...si bineinteles pentru ca se iubesc. Dar alte persoane isi tin partenerul de mana mai ales pentru a sustine ideea de posesie gen: "vezi bai fraiere ca asta e a mea"straight face Dupa parerea mea, asta este cea mai gresita abordare.

14 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai se iubesc, vor sa stie asta si ceilalti, si e un lucru foarte bun, isi arata afectiunea peste tot, nu le e rusine unul cu altul... dragoste na!winking

| NickiMinaj a răspuns:

Cel care initiaza gestul vrea sa arate lumii ca celalalt ii apartine happy si este de obicei si cel care isi tine mana deasupra( semn de dominanta ), deci in general barbatul.

| Adyr0 a răspuns:

Pentru ca sunt indragostiti unul de celalalt.

| bOse a răspuns:

Pentru ca atingerile intre persoane provoaca o stare "misto"

| Gigiku a răspuns:

Sa nu se desparta niciodata. Si ce frumos ar fi daca ar fi asa...

| Georgix a răspuns:

Prin asta arata legatura dintre ei.

| Angel977 a răspuns:

Ca sa nu se rataceasca.

| Karamel a răspuns:

Sa arate lumii dragostea lor unu fata de celalalt tongue

| dragosh a răspuns:

Pai da de ce vrei sa se tinalaughing

| DeliciOaSaTaa a răspuns:

Buna pai complicata intrebare, se tin de mana fiindca probabil pentru ca nu vror sa se mai desparta s-au pentru ca vror sa vada toata lume ca se iubesc te rog mult da-mi mie fundita plz, plz. plz, plz, plz, plz, plz, plz, plz, te roooooooooooooooooooooogg mooooooooooooooooooooooooooooooolt s-imi dai mie fundita plz te rog mult te-am pupacit kiss pkisskisskisskisskisskisskisskissp

| ihaterain a răspuns:

Vor sa fie cat mai aproape de perechea lor orinde oricand so sweeet love struck

| Fleur a răspuns:

Cred ca e ceva din instinct, emana o oarecare protectie si arata un mesaj pentur cei din jur:"e doar a mea", "e doar al meu".laughing Asta e parerea mea

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in al 9 cer. iNCREDERE isi dau incredere in ei. isi exprima DRAGOSTEA in PUBLIC. sunt WOW este MAGIE.nu stiu