| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma masturbez mai sunt virgina? Ce se poate intampla daca o fac?

Răspuns Câştigător
| termopile480 a răspuns:

Daca iti introduci degete in vagin si numa te freci atunci ramai virgina daca rupi himenu nu vei mai fi o sa te doara un pic cand te dezvirginezi da pe urma trece. simti nevoia sa o faci?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai bine practică un sport!
Ai toate șansele să te deflorezi singură.
Pa, pa.

| DebbieVonBelial a răspuns:

Poti sa ramai insarcinatalaughing

| Oana92 a răspuns:

Da, mai esti, dar ai grija la igiena. Nu patesti nimic atata timp cat nu exagerezi.

| Cristiann25 a răspuns:

O sa ramai insarcinata si o sa trebuiasca sa nasti pe gura!

| varcolitalitamare a răspuns (pentru Cristiann25):

De ce nu nasti tu prin nas?

| Cristiann25 a răspuns (pentru varcolitalitamare):

Pentru ca pui intrebari STUPIDE si m-am saturat sa va tot aud cu asa ceva copii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Atata timp cat nu ti-ai introdus nimic in vagin, mai esti, adica doar ti-ai frecat clitorisul.
Daca vrei intr-adevar un raspuns corect la intrebarea ta legata de virginitate, nu ezita sa consulti un ginecolog care iti va spune cu exactitate daca esti sau nu virgina.
Te pup!

| varcolitalitamare a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu te pup! Iti multumesc!

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Daca o faci ai sa te simti bine, nu se va schimba nimic daca nu se rupe himenul.

| varcolitalitamare a răspuns:

O vai!;

| varcolitalitamare a răspuns:

Incearca tuwinking

| gage a răspuns:

Sa simti placere laughing

| razvanaaddasasas a răspuns:

Nuu. Esti inca virgina.

| FlorinSalamEnambarOne a răspuns:

Ce-ti infigi in veverita?