| Rrawr a întrebat:

Ce se poate intampla de rau daca ma masturbez?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa ajungi pe la 40 si ceva de ani sa ramai impotent dar nu conteaza masturbarea e ca si cum ai face sex cand ti se ridica...winking

| GyeBaek a răspuns:

Pai depetenda, dorinta de face sex.

| DevilLife a răspuns:

Nimicbig grinuneori e necesar

| Ecou a răspuns:

Dependenta laughing) si cam atat!

| CristianM a răspuns:

laughing Nu se intampla nimic, numai ca ai sa te simti cam aiurea in prezenta unei fete frumoasewinking Bafta, incearca sa te lasi laughing

| axxo a răspuns:

Nimic atat de rau...se poate produce o dezvirginare.

| oasis a răspuns:

Iti creste par in palma, si orbesti.

| ShaRk_7788 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ramai impotent daca masturbarea vine dintr-un "surplus".
problema este ca, in timp se produce o curbare a penisului la stanga sau(dupa caz) la dreapta.
obisnuieste-te sa folosesti amandoua mainile!
astfel penisul se îngroaşă uniform şi viitoarele tale partenere vor fi foarte încântate de asta. îţi spun din propria mea experienţă.