| Denea701 a întrebat:

Daca mi se beleste penisul greu in stare erecta, dar flasca usor as putea sa-l tin decalotat ceva timp pentru a se decalota usor si in erectie, ajuta aceasta cumva?

Răspuns Câştigător
| andreiursescu a răspuns:

Da

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, trebuie sa mergi la medic poate ai fimoză, ce varsta ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia precizata cea mai indicata metoda la care se poate apela si/sau recurge si a actiona in vederea largirii deschiderii preputiului ar fi cel de a-ti cumpara si folosi inelele elastice din plastic special si de marimi diferite create in acest scop.
https://www.youtube.com/watch?v=2FW-sALC-2g
Spor la lucru si multa rabdare in cazul in care optezi pentru acest mod de indepartare a fimozei, efectuat acasa. Multa sanatate!