| YouWillDie a întrebat:

Daca nu se rupe ața (penisului) la primul al doilea al 999 le-a contact sexual, înseamnă ca ești virgin?

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Nu, aceasta este o conceptie gresita faptul ca pierderea virginitatii consta in ruperea atei la baieti si a himenului la fete. Nu are nicio treaba, a nu mai fi virgin inseamna sa fi avut un contact sexual. Daca ai avut contact sexual si ata nu s-a rupt, e clar ca nu mai esti virgin pentru ca ai intretinut un act sexual.
Un alt exemplu: sunt unele fete care au himenul atat de elastic incat nu se rupe la primul contact sexual, dar asta nu inseamna ca inca sunt virgine.
Odata ce ai facut sex, nu mai esti virgin.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

...mda, până la 101 ani! : ))

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Si eu la fel, daca nu s-a rupt si am 42 de ani? Pot merge la virgine? big grin

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Poți,du-te, dacă crezi că mai găsești vreuna. Poate doar la Muzeul figurilor de ceară. : ))

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Numai la gradinita, domne fereste! laughing

| DrMundo a răspuns:

Virgin inseamna sa nu intretii relatii sexuale