| LucianR a întrebat:

Am 20 de ani si sunt virgin. "Ata" de la penis se rupe la primul contact sexual?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Doar la 15-20% dintre barbati frenul (ata) se rupe la primul contact sexual. Cam 60% din barbati traiesc cu el integru toata viata, iar la restul se rupe la o masturbare sau contact sexual oarecare (nu la primul).

| Lawliet14 a răspuns (pentru Brigaela):

Vezi daca citesti ceva ce nu este adevarat? Iti zic eu sigur ca nu se rupe la niciun 15-20% dintre barbati.

| Brigaela a răspuns (pentru Lawliet14):

Cred ca nu stii despre ce vorbesti.

| RAY a răspuns:

Ce importanta are, important e sa faci sex si atat, ca se rupe na si las ca nu a murit nimeni

| Emilian65 a răspuns:

La uni baieti da, iar la altii ba.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu, nu se rupe, iar dupa ce se rupe nu o sa mai simti aceeasi placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde din ce ghem e laughing.