| DrTrxTr115 a întrebat:

Daca o fata imi zambeste mereu cand ma vede si e mai timida cu mine ce inseamna? >:

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Sunt 2 variante!
1) Te place...și înclin că asta ar fi cea adevărată.
2) Vrea să fie politicoasă cu tine.

Deci...probabil te place într-un fel sau altul.

Bye!winking

9 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ca te place!

| Teardrop a răspuns:

Ăhm...cam asta fac oamenii când trec pe lângă prieteni: zâmbesc.
Cât despre timiditate, unii sunt timizi alţii nu.

Nu înseamnă că te place. Nu te amăgii singur.

| frikk a răspuns:

Ca te uraste, doar iti zambeste ironic rolling on the floor))))

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Adica normal, te place, trebuia sa-ti dai si tu seama si. arata-i ca o placi sa stii sa timiditatea se duce repede daca reusesti sa o convingi ca o placi, dar daca vrei sa fiti impreuna ia-o incet sa stii ca nu iti va sari in brate prea repede, dar ia-o incet fi mai copilaros poate, fa-i joculete care duc la impratisari si pupici, ii vei arata ca o placi si la un momendat o sa-ti arata si ea dar nu din prima la inceput doar o sa accepte acele joculete big grin

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Inseamna ca este atrasa de tine. Clar! Ajut-o sa treaca peste timiditate.

| RalucaOxii a răspuns:

TE PALCE. sau vrea sa fie poliiticoasa sau ii pari amuzant

| Satoko a răspuns:

Te place sau te considera doar un prieten bun!

| MaiaGeorgy a răspuns:

Clar,te place big grin ..asa sunt si eu, o fire mai timida..si de fiecare data cand il vad pe baiatul care imi place imi apare un zambet "tamp" pe fata laughing

| Jojo2000 a răspuns:

Ca e timida si ii place sa zambeasca! big grin