| MyLoLiPoP a întrebat:

Daca o fata iti spune ca ii place caracterul tau. Ce ar insemna asta?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nimic concret! Te admiră!

20 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii place cum te comporti...

| Ofiintă a răspuns:

Nu foarte multe!
"Caracterul tau" doar, pentru ca majoritatea fetelor se uita la fizic, adica daca baiatul este frumos numai conteaza caracterul!
Eventual, te poate considera un prieten bun!

| ionica56 a răspuns:

Inseamna ca ii place felul tau de a fii! :*
Ca te comporti frumos, educatie buna :*

| On3St4r a răspuns:

Adică vrea să spună că arăți nasol. Simple as that. laughing

| h3r a răspuns:

Îmi pare rău de tine, că ți-e greu capul.
Doamne, ce-a fost în mintea ei când a zis prostia asta?

| L7w7n7d7 a răspuns (pentru h3r):

Poate nici ea nu-i mai deşteaptă.

| h3r a răspuns (pentru L7w7n7d7):

Chiar nu-i...

| Felys a răspuns:

Ca iti va accepta cu placere avansurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand spune caracter, se gandeste oleaca mai jos de brau.putin.la manerul burtii.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ca ii place caracterul tau!
Poate e mai important si decat fizicul, deci e de binee!

| IonelaaaS a răspuns:

Ce poate insemna?laughing Ii place caracterul tau...cum te comporti si chesti de genu big grin

| MyLoLiPoP explică (pentru IonelaaaS):

Si e de bine rolling on the floor)

| IonelaaaS a răspuns (pentru MyLoLiPoP):

E chiar forate bine! laughing))

| SebastianCMT a răspuns:

Prin asta trebuie sa intelegi ca vrea sa iti fie amica sau prietena daca o vezi ca sta mai mult si vorbeste cu tine... te place!

| Alison95 a răspuns:

Cum dracu sa intrebi asa ceva? esti prost?

| MyLoLiPoP explică (pentru Alison95):

Nu, nu sunt prost. Si stiu ce inseamna si caracter, dar am vrut sa aflu la ce se refera o fata cand spune acest lucru.

| Blu3Smyle a răspuns:

Nu neaparat ce ar insemna poate nu vrea sa iti faca un compliment mai asa... dar daca ti-a spus asta s-ar putea sa te placa fiindca e important sa ai un caracter bun deci s-ar putea sa te placa asta inseamna tongue.

| Turdeanul a răspuns:

Adica ii place cum arati si poate e indragostita de tine

| Luly1802 a răspuns:

Pai. Daca ii place caracterul tau inseamna ca esti politicos sau alte chestii sau vrea sa-ti castige atentia. Poate se da la tine, niciodata nu stii ce inseamna fiecare cuvant al unei persoane happy.

| GiaNina29 a răspuns:

Inseamna ca ii place caracterul tau! Dar asta nu inseamna ca te place ca ceva mai mult. Fii atent, nu face greseala astahappy