| Gabrifely07 a întrebat:

Bună TPU, vreau sa știu ce semne face un baiat care ma place sau te place ( dacă zâmbesc de ce zâmbește și el, când e lângă mine mereu își musca buzele și când le mușc și eu face la fel ca mine ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Fiecare băiat da semne diferite când vine vorba de chestia asta.
Alții se comporta grosolan cu fetele, doar sa iasă în evidență, in timp ce alții se pot manifesta și așa.
Din ce înțeleg eu, sunteți destul de apropiați, din moment ce sta langa tine, ce-ar fi sa-i spui daca simte sau nu ceva pentru tine?
Poate îți va mărturisi

| Gabrifely07 explică (pentru Hyperion7):

Multumesc❤️

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Da, e foarte apropiata de un pusti de 10 ani.Las-o balta. :)))
https://www.tpu.ro/......e-le-face/

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Nu știu ce să zic laughing
Fiecare cu fericirea luibatting eyelashes

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Nu.
Și nici persoana respectiva, e doar o chestiune de moment, sper big grin

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna... ca te imita, ca o maimuta laughing

| Gabrifely07 explică (pentru Violleta2022):

Îți bați joc de mine?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabrifely07):

Eu nu, doar el isi bate joc de tine, odata ce te imita.

| dullcat a răspuns:

Mai, lasa-l pe baiatul ala de 10 ani in pace, ca din punct de vedere al mentalitatii intre voi sunt de fapt 10 ani diferenta, nu 6. El inca e in I-IV si tu esti la liceu.Despre ce veti vorbi? Despre Boruto?