| anonim_4396 a întrebat:

Daca pe testul de sarcina apare o liniuta normala si inca una mai putin vizibila ce poate sa insemne?
Exista o sarcina sau nu?

Răspuns Câştigător
| nicky a răspuns:

Repeta neaparat testul.

2 răspunsuri:
| oooooooo a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa repeti testul de sarcina, dar fa-l dimineata, ca sa fie mai sigur.In mod normal, a doua liniuta nu ar trebui sa apara deloc daca nu exista sarcina, dar, ti-am spus, repeta testul!

| yasminna a răspuns:

Dupa parerea mea esti insarcinata.Pentru a fi mai sigura repeta testul peste 2-3 zile si fa-l cu urina de dimineata.multa sanatate si bebe sanatos daca il vrei.