| Munteanu_Diana_1991 a întrebat:

Daca te violeaza, ramai insarcinata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fi baiat, sigur nu ramai "gravida" daca te violeaza, e clar?

Orice contact sexual normal, fara prezervativ, prezinta riscul unei sarcini.

PS-Am vaga banuiala ca ai fost silita, asa-i?

| dream36 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai fi baiat, sigur nu ramai "gravida" daca te violeaza, e clar? Sa fim seriosi ce vrei sa spui prin asta? Ca baietii n-au **** ci piz** si in plus n-are unde sa si-o bage ala daca ar fi baiat numai in fund si gura

13 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Depinde unde te violeaza si daca foloseste prezervativ.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice contact sexual neptotejat poate duce la o sarcina

| mihai69 a răspuns:

Da, poți. Legea dă dreptul să avortezi un copil conceput în astfel de condiții.

| CataC a răspuns (pentru mihai69):

Legea iti da dreptul sa avortezi un copil conceput in orice conditii.

| neutrino a răspuns:

Depinde de norocul fiecaruia!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Tu cam ce crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, logic...

| stark47 a răspuns:

In linii mari violul este de fapt tot un act sexual.se numeste viol pentru ca persoana abuzata nu isi da consintamantul pentru actul respectiv

| Maximilian191 a răspuns:

daca sperma intalneste ovulul ramai insarcinata. Sunt femei care fac sex neprotejat, dar nu raman insarcinate

| Anndreeacatalinna a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata

| RazvanValy222 a răspuns:

Ce-i cu intrebarea asta? ...Normal ca ai sanse foarte mari sa fii insarcinata, dar de ce? Ai fost violata?

| CosminCornel a răspuns:

Nu, nu o sa ramai insarcinata decat daca te violeaza cu gura, cu degetul sau de doua ori. Totusi cine te-ar viola pe tine?