| anonim_4396 a întrebat:

Daca ti se rupe himenul si nu ai menstruatie, cu toate acestea poti ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Eu stiu ca daca nu ti a venit niciodata menstruatia si faci sex, nu poti ramane insarcinata pentru ca menstruatia are un rol important aici

14 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti ramane insarcinata atat timp cat nu mai esti virgina, deci ai facut-o cu un baiat. Ia-ti un test de sarcina si te vie lamuri. Bafta!

| ElleElly a răspuns (pentru Elvina):

Nu este vorba despre mine este doar curiozitate si ma refeream celora care nu le-a venit niciodata menarha.

| Elvina a răspuns (pentru ElleElly):

Ce tampenie. Nu poate ramene insarcinata fata, dar oricum e o prostie, de ce o fata la 10 ani ar face sex? Sa se uite la desene animate, nu la baieti goi!

| ElleElly a răspuns (pentru Elvina):

Nu-i vina mea eu doar doream sa ma informez.imi cer scuzepuppy dog eyes

| Azµre a răspuns (pentru ElleElly):

Cred... așa ziceți toate.

| Elvina a răspuns (pentru ElleElly):

Nu e vorba de cerut scuze, ci de faptul ca societatea a devenit una oribila. Atat, care nu mai are valori.

| ElleElly a răspuns (pentru Azµre):

Hei...ai grija ce spui! eu chiar doream sa ma informez in plus nu poti scoate o replica asa ca asta pentru ca am 11 ani.sad

| ElleElly a răspuns (pentru Elvina):

1 nu inteleg ce vrei sa spui
2ce legatura are ce spui tu cu subiectul despre care vorbim?

| Elvina a răspuns (pentru ElleElly):

Vreau sa spun ca tinerii ca voi, la 12 ani deja se gandesc la sex. Eu la varsta ta ma uitam la Minimax. Vei fi catalogata ca o curva daca o faci de la varsta de 11 ani.

| Azµre a răspuns (pentru ElleElly):

Informează-te peste alți 7 ani! Nu acum...

| ElleElly a răspuns (pentru Elvina):

Voi chiar nu intelegeti ca nu este vorba despre mine?! daca pun intrebarea aceasta asta inseamna ca este vorba de mine sau de o alta fata?! Nu, pur si simplu sunt curioasa! n-ai auzit de curiozitate?

| catosp a răspuns:

E ca si cum ai spune :"Daca drumul e neasfaltat si merele sunt coapte in copac, atunci se pot prabusi avioanele?"

| ElleElly a răspuns (pentru catosp):

Bine,bine am inteles, dar vreau sa stiti ca nu este vorba despre mine si nu ma mai faceti curva!puppy dog eyes

| julika83 a răspuns:

Tu de fapt ce intrebi? despre o tipa care inca n-are menstruatie dar care a facut-o cu cineva? e foarte neclara intrebarea ta...