| anonim_4396 a întrebat:

Daca in timp ce te masturbezi se rupe himenul poti ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Poti ramane insarcinata numai daca sperma partenerului [sau in rare cazuri lichidul preseminal] intra in vaginul tau.
Altfel NU.

| ElleElly a răspuns (pentru Dianaㄨ):

Ce este lichidul preseminal?

| Dianaㄨ a răspuns (pentru ElleElly):

Este un lichid care apare inainte de punctul maxim de excitatie [ ejacularea] si contine mai putini spermatozoizi decat sperma.
Contine spermatozoizi cat sperma unui barbat infertil.

O zi buna, http://educatiasexuala.ucoz.ro

| ElleElly a răspuns (pentru Dianaㄨ):

Si tie la fel!

| Dianaㄨ a răspuns (pentru ElleElly):

Multumesc!

| ElleElly a răspuns (pentru Dianaㄨ):

Cu placere!

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nuuu!

| catosp a răspuns:

Da...exista o probabilitate egala cu ((radical din Pi )/Pi)*100 sa ramai insarcinata..insa sa ai grija sa nu o faci pe intuneric..ies copiii negri.winking

| Nifra a răspuns:

NU ai cumhee hee