| irinaaa1998 a întrebat:

Daca un baiat ma musca de gat, de buza si ma saruta mult inseamna ca ma place? Si eu il plac.Dau funda ♥

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cred ca te gusta, incearca sa isi dea seama daca esti comestibila. laughing Dar in cazul in care il placi si tu si ii aplici acelasi tratament se poate trage concluzia ca de fapt va iubiti si va doriti. Dar nu va repeziti, incercati s-o faceti cat mai incet sa savurati fiecare clipa, fiecare actiune.Mult spor.

| neutrino a răspuns:

Normal ca te place. Tu ai pupa ceva ce iti displace? Daca si tu il placi, lasa-ti buzele pupate, dar nu (inca) pe toate.

| Emilian65 a răspuns:

Sigur ca da. Dar, poate vrea mai mult de la tine.

| SkyPilot a răspuns:

Da, este clar ca te place. Daca vrei doar sa te distrezi cu el, mergi inainte, nu e nici o problema, totul este sa stii unde vrei sa te opresti. Dar daca vrei o relatie, trebuie sa incerci sa iti dai seama daca si el vrea acelasi lucru. Intreaba si iti pot spune la ce sa te uiti.

| Croampa a răspuns:

Clar te place! happy

| drogh a răspuns:

Poate are o atractie catre tine dar nu te lasa niciodata mai prejos chiar daca si tu il placi. Nu ii arata semne din acestea sa nu se invete. Ofera-i prilejul sa devina cat mai pasionat de tine...

| mdarius92 a răspuns:

Poate este canibal, poate vrea sa te ia acasa si sa te arda pe gratar, ai grija nini!