| Marry410 a întrebat:

Daca un baiat ma place din iarna, si o tot tine asa in continuare, inseamna ca ma place cu adevarat, din iarna incearca diferite metode de a se face vazut in fata mea, pan' la urma sunt 6 luni credeti ca ma place cu adevarat, pentru ca anul trecut el era mult mai jucaus si de cand am vazut ca a inceput sa-i placa de mine..numai e deloc asa, ..credeti ca s-a schimbat pentru mine..sau pentru ca s-a facut mai mare, mentionez ca de putinele ori cand am vorbit cu el, 2 vorbe daca am schimbat se cam balbaia, (nu ne cunoastem personal, e cu un an mai mare ca mine, inca n-am facut cunoastinta, e genul de baiat pe care toate fetele il plac dar cand e in preajma mea se face un mic mielusel, are niste ochi >:", dar sper ca o sa se intample asta pentru ca zilelel trecute i-am facut cu mana si mi-a facut si el inapoi :X, pentru mine este o realizare pentru ca de o juma'de an de cand el se chinuie eu n-am reactionat deloc), credeti ca ma place cu adevarat daca de sase luni o tine asa langa? HELPP PLZZlove struck

Răspuns Câştigător
| ederaionela a răspuns:

Bineinteles ca da....doamne realizeaza si tu fara suparare dar daca se tine dupa tine de 6 luni....cred ca te iubeste cu adevarat si-ti dau si un sfat chiar daca u poate ca nu-l placi nu te purta uratwinking bafta

| Loola19999 a răspuns (pentru ederaionela):

Nu neaparat. Asa am patit si eu, si dupa ce am prins foarte multa incredere in el, am fost impreuna dar in nici 5 zile ne-am despartit. Iar in momentul despartiiri prietenii lui erau prin preajma, si au inceput sa rada de mine, m-am simtit ca ultimul om de pe pamant.
Si-a batut joc de mine....Nu m-a placut niciodataa..Am plans si am suferit foarte mult dupa despartire pentru ca eu in alea 5 zile pe care le-am petrecut doar noi doi, a inceput sa-mi placa chiar tare, am fost norocoasa ca am cea mai tare prietena care mi-a fost aproape si m-a ajutat sa trec peste.

| Marry410 explică (pentru Loola19999):

Si crezi ca nu ma place citeste raspunsul meu pentru yly90..si ai sa vezi ce mai mi-a facut apoi da un raspuns big grin happy

11 răspunsuri:
| ederaionela a răspuns:

Multumesc foarte mult pentru funda >big grin

| ederaionela a răspuns:

Tu yolanda e mai bine sa-i zici lui ca il placi doar ca prieten si atat ca sa stie nu ca pe urma sa inteleaga altceva si o sa te creada o persoana rea ca nu i-ai zis mai de mult si ai vrut sa faci misto de el... sper ca ti-am fost de folos baftawinking

| yly90 a răspuns:

Draguta u esti putin cam in situatia meahee hee, la mine e putin mai diferit pentru ca el nu este un baiat atat de bun cum am mai spus face unele lucruri aiurea. dar sa tinut 3 ani dupa mine si in sfarsit acum cateva zile la.m acceptat.si sa stii ca e destul de ok..eu cred ca o sa fie ceva frumos, si cred ca un baiat nu se tine dupa o fata ceva timp daca nu simte ceva pentru ea..bafta!

| Marry410 explică (pentru yly90):

Si crezi ca nu ma place..adica s-a tinut dupa mine din iarna si ca sa-mi atraga atentia in iarna imi intindea piciorul "cica sa-mi puna piedica ..pe naiba laughing" ca nici nu ma imipedicam ca VEDEAM era clar ca nu vrea sa ma impiedic :X...se uita mereu m-a urmarit o data mi-a zambit.m-ai m-a urmarit o data, o data m-a incurajat sa fac ceva, ma bateam cu unu in gluma (colegi)..si avea o privire nelinistita si intrebatoare :X.ce crezi plzz raspunde :Xbig grin

| yly90 a răspuns (pentru Marry410):

E logic si normal ca te place altfel nu ar face gesturile astea.e evident ca face orice ca sa iti distraga atentia.dc nu incerci sa vorbesti cu el? daca va placeti cu adevarat e pacat sa nu incepeti o frumoasa poveste de dragoste.

| Gigel_busuioc_1996 a răspuns:

Ascultati inima si vezi ceti spune la mine functioneza

| nicoletta92 a răspuns:

Da....asa am patit si eu. Numai ca el s-a tinut dupa mine 2 ani, iar in astia 2 ani indiferenta mea l-a ranit mult. Am ajuns sa ma indragostesc nebuneste de el, sa il iubesc, iar el nu prea mai vroia de frica, ca o sa il ranesc. In fine am ajuns sa fim impreuna si ne-am iubit 1 an de zile la nebunie...iar acum, de 9 luni inca plang dupa el pentru ca roata s-a intors. happy acum vad cum e cand suferea el dupa mine. sper ca la tine sa fie totul bine happy

| Marry410 explică (pentru nicoletta92):

Da imi pare rau, dar eu i-am facut cu mana iar el mi-a raspuns, facandu-mi si el cu amna :X..pentru ca mi-am dat seama ca eu chiar il plac :X big grin

| EvelineHappy a răspuns:

Da sigur...Mi s-a intamplat si mie asa:*