| AlexMutrescu a întrebat:

Dati-mi idei romantice, surprize simple sau cadouri originale de facut pentru prietena mea.

Cea mai buna primeste

3 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Vezi ca la sexshop sunt niste trandafiri care daca tragi de o petala se fac o pereche de chilotei happy

| Hutzy95 a răspuns:

Cumpara-i un buchet de trandafiri sau invit-o in oras intr-o seara (da sa ai ceva bani la tine), la o asa zisa "cina romantica" sau fa-i un cadou exemplu un inel sau o bratara sau niste papuci care ii plac ei foarte mult