| kiska_5847 a întrebat:

Salut, spuneti-mi va rog, ce cadouri originale ati facut iubitilor vostri, sau ce surprize mai neobisnuite? Peste citeva zile implinesc un an si o luna cu iubitul meu si as vrea sa'i fac o supriza... Dati-mi idei, va rog mult!

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

OK. Daca vrei ca o zi sa fie speciala, ziua respectiva trebuie sa fie asa inca de la un inceput. Sper ca stii sa gatesti la 20 de ani :d Sunt sigur ca i-ar placea sa se trezeasca cu micul dejun la pat: cel mai de preferat sunt clatitele (umplute cu ce ii place lui) si poate si o cana cu lapte.
Stati la televizor dupa amandoi, in acelasi pat si vizionati un film sau macar niste reclame. Intreaba-l insa si pe el daca doreste sa se plictiseasca la telefon.
Iesiti in parc, simtiti frigul putin, dupa mergeti la caldura in locul vostru preferat sau intr-un club. Joaca biliard cu el sau ce stiti voi sa jucati, daca nu doar stati si bucurati-va de caldura si mai asteptati sa treaca timpul. Stai mereu alaturi de el, dar lasa-l in acelasi timp sa respire happy
Imbraca-te mai deosebit, si pentru ca este frig afara poti purta ceva mai gros dar sub acea haina sa fii imbracata cu haine provocatoare (ceva hot, cu decolteu si dantelute.(eu unul ador stilul punk/emo/rock la fete si imi plac acele haine negre cu dantelute si decolteu)) Satisface-i lui placerile si pune-l pe el pe primul loc, dar nu te neglija pe tine. Seara o puteti petrece la el acasa sau la tine, depinde unde puteti sa fiti mai singuri.sau chiar la un hotel. Sa dormi cu el in acea zi ar fi chiar sweet si dragut love struck
Nu stiu exact.dar pot banui, ca la varsta voastra si de cat timp sunteti impreuna, ati facut(-o.) mai multe lucruri, mai intime si mai placute, care sa arate ca chiar va iubiti. Daca simti ca ai vrea sa faci acest lucru in seara respectiva, de ce nu?
Presupun ca de iesit impreuna iesiti mai mereu si te imbraci super mereu. Cadouri.mie unu imi plac ursuletii panda pufosi =D Chiar daca am 18 ani in curand si sunt baiat imi plac aceste jucarii de cand aveam cativa anisori ^.^ Cumpara-i ce doresti, poate doreste un anumit tip de haine sau anumite accesorii. Sa fie ceva din inima, iar daca ii plac bijuteriile, o bratara ar merge chiar foarte bine. Nu uita sa ii spui ca il iubesti tongue

4 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Daca e mai sensibil.si romantic si apreciaza gesturile minore, fa-i ceva chiar de mana ta!
Daca nu.de exemplu poti merge si sa dai comanda sa se faca o cana cu numele tau inscriptionat pe ea si sa i-o dai.sau cu textulete de dragoste. Iesiti in oras si aniversati-va impreuna relatia

| RyugaHideki a răspuns:

Te rog frumos, daca poti, sa imi precizezi si varsta voastra ca iti dau vreo 4-5 idei despre ce ar vrea si spunem si cat de stransa este relatia voastra(adica daca poti sa intri la el in casa fara probleme, chestii din astea)

| kiska_5847 explică (pentru RyugaHideki):

Eu am 20ani, el are 19 si ceva, e o relatie foarte strinsa, ii cunosc pe ai lui, intru la el in casa fara probleme, e o reltie serioasa...Acuma astept cu nerabdare idei... Multumesc ****

| RyugaHideki a răspuns (pentru kiska_5847):

OK. Daca vrei ca o zi sa fie speciala, ziua respectiva trebuie sa fie asa inca de la un inceput. Sper ca stii sa gatesti la 20 de ani :d Sunt sigur ca i-ar placea sa se trezeasca cu micul dejun la pat: cel mai de preferat sunt clatitele (umplute cu ce ii place lui) si poate si o cana cu lapte.
Stati la televizor dupa amandoi, in acelasi pat si vizionati un film sau macar niste reclame. Intreaba-l insa si pe el daca doreste sa se plictiseasca la telefon.
Iesiti in parc, simtiti frigul putin, dupa mergeti la caldura in locul vostru preferat sau intr-un club. Joaca biliard cu el sau ce stiti voi sa jucati, daca nu doar stati si bucurati-va de caldura si mai asteptati sa treaca timpul. Stai mereu alaturi de el, dar lasa-l in acelasi timp sa respire happy
Imbraca-te mai deosebit, si pentru ca este frig afara poti purta ceva mai gros dar sub acea haina sa fii imbracata cu haine provocatoare (ceva hot, cu decolteu si dantelute.(eu unul ador stilul punk/emo/rock la fete si imi plac acele haine negre cu dantelute si decolteu)) Satisface-i lui placerile si pune-l pe el pe primul loc, dar nu te neglija pe tine. Seara o puteti petrece la el acasa sau la tine, depinde unde puteti sa fiti mai singuri.sau chiar la un hotel. Sa dormi cu el in acea zi ar fi chiar sweet si dragut love struck
Nu stiu exact.dar pot banui, ca la varsta voastra si de cat timp sunteti impreuna, ati facut(-o.) mai multe lucruri, mai intime si mai placute, care sa arate ca chiar va iubiti. Daca simti ca ai vrea sa faci acest lucru in seara respectiva, de ce nu?
Presupun ca de iesit impreuna iesiti mai mereu si te imbraci super mereu. Cadouri.mie unu imi plac ursuletii panda pufosi =D Chiar daca am 18 ani in curand si sunt baiat imi plac aceste jucarii de cand aveam cativa anisori ^.^ Cumpara-i ce doresti, poate doreste un anumit tip de haine sau anumite accesorii. Sa fie ceva din inima, iar daca ii plac bijuteriile, o bratara ar merge chiar foarte bine. Nu uita sa ii spui ca il iubesti tongue

| Ioana44 a răspuns:

Un ursulet de plus alb Glo- E Bear, de la Chippo Toys.Eu l-am facut cadou cuiva foarte drag si a fost incantat. A insemnat un,, Te iubesc'' spus in locul meu. Lumineaza, schimbandu-si culorile treptat. Este superb.