| kyrky a întrebat:

Datzi-mi si mie niste status`uri de dragoste dar triste. cele mai multe si mai frumoase primesc funda :*:*

Răspuns Câştigător
| Andrulica a răspuns:

Ai suna-l tuu` :-x Spune`i ca ti`e gol sufletuu`. K de cand a plecat a luat` cu el totuu`

Trecem peste tot. Trebuie sa insisti. Aaa si Inka cevahappy Iti Multumesc ca Existilove struck

Un prieten intra in viata ta cu un motiv! Altu' poate, doar pentru un anotimp!winking

Imi aduc aminte cât de mult o iubea, cum prietenilor le zicea : Frate nu pot trai fara ea. sad

Iti place sa n-ai griji, nu risti caci detesti s-ai ochii tristi`!

"Nu ridic niciun deget" spui. "Nu e treaba mea"Cand totu-n jur se darama, oare cat vei astepta?

Da` n-am nici un motiv sa spun ca n-am tinut la tine De cand am spus ca "mai vorbim" au fost zeci de suspine`

4 răspunsuri:
| Douapunccteunics a răspuns:

Status-uri.tk

| Andrulica a răspuns:

Partea proasta. e Ca am investit prea multe sentimente`! Si acum stau si ma uit la ele.cum putrezesc, si devin regrete`.

Oamenii vin, raman, pleaca si nu-i poti judeca Dar cand pleaca, pleaca cu-o bucata din inima ta

Am plecat cu capul sus din viata oricui, oricand... Chiar daca dupa colt imi vedeam sufletul plangand... happy

Candva spuneai ca o sa`mi fi alaturi mereu si acum imi este atat de greu,, te-as strange in brate, cum o faceam mereu :

Gresesc.poaTe.de parQa mi'aR pasa.thinking de parQa as fii atat de moaLe iNcaT reGReTele sa ma cupriNda.iMi pasa, dar de ALTCiNEVA.

Nu inteleg. ce mai vrei de la mine? Acum stiu prea bine. Mult prea multe voci aud happy. Si vreau sa se terminee sad Doar o voce imi spune " vei regreta ". si ma infioara straight face faptul' ca. i vocea mea sad

Adu`ti aminte cand spuneai : " nu voi bea. voi fi cuminte ". te apasa acum constinta care inca te minte happy. Si nu`i nimeni langa tine care sa te alinte love struck

Ca nu vrea pe nimeni in afara de tinee. si ca te iubeste mai mult ca pe oriicine.

| Andrulica a răspuns:

I vrea sa mai fie ca inainte? dC? Crezi ca mai muLta` durere te ajuta? Crezi ca daca iti spune,, te iubesc" asta simte`? Crezi ca daca iti spune` ca uh esti sinGura`. Nu mai poate` fi aLta`?

Cum sa-l iert cand orgoliul este pe primul loc? Cum sa-l uit cand pentru el as renunta la tot?

Cand iesi fara ea, nu te controleaza, nu te suna, Tu stii ca te iubeste, dar nu vrea sa tsi. o spuna`love struck

Indiferent ce`ar fi. m`as bucura sa pot zambi. mi-ai spus mereu.ca sunt mult mai puternica decat sunt altii`! love struck

| sabatuzs a răspuns:

Daca mai intreba ce as alege dintre tine si viata as alege viata. tu ai pleca suparat nestiind ca viata mea esti u