| KellyK13M a întrebat:

DAU FUNDA LA CN MA AJUTA! Am un prieten foarte bun si de fiecare data cand iese din casa pe role sta numai cu fratele meu cu mine nu sta mai deloc decat daca pleaca toti si ramanem singuri, singuri ce pot sa fac sa numai stea cu fratele meu si sa raman singura cu el?

Răspuns Câştigător
| LittleRose a răspuns:

Daca sti sa mergi pe role propune-i sa iesiti amandoi sau aseaza-te pe aceeasi banca cu el si cu fratele tau si dezvoltati o discutie toti trei.Vei vedea ca se va arata mai interesat de tine.Succes :*!

1 răspuns:
| Paula007 a răspuns:

Atata timp cat fratele e mereu langa voi.nu prea ai sanse sa scoti nimic de la el.baietii sunt ca intr-o liga. si pentru e evident e mai important sa ramana ei prieteni, decat sa flirteze cu tine.nestiind ce va iesi din asta.