| Irmmma a întrebat:

Dau Fundita! POate o sa par stupida dar explicati-mi si mie cum se saruta! va rog! vreau sa stiu neaparat!

Răspuns Câştigător
| andreea_1536 a răspuns:

Pai, la inceput o sa fi foarte speriata si sigur o sa iti treaca prin minte ca te faci de ras, dar nu o sa fie asa, nimeni nu s-a nascut invatat.Deci pur si simplu il urmezi pe el...pentru inceput faci si tu ce face el(cu limba) si incearca sa ti gura deschisa si sa nu ii bagi limba prea adanc, asta poate creea neplaceri. E la alegerea ta daca ti ochii inchisi sau nu, inchisi e mai romantichappy. nu trebuie sa te temi, poti face in asa fel incat el nici sa nu isi dea seama ca tu esti incepatoare, ai incredere in tine si totul vine de la sine.
succes! funditabatting eyelashes?

8 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Cel mai bun sarut e cel care vine "de la sine" si nu cele pe care ti le propui dinainte, adica nu te pune sa citesti acum teoria sarutului ca e o prostie. fa in primul rand cum te simti tu bine (nu neaparat limbi.sincer mie nici nu imi place cu limba.asta nu inseamna ca nu o fac cu limba. dar prefer sa sarut tandru la inceput...sa ma plimb pe toata buza lui. dupa care o musc, DAR CU SIMTZ.baietilor le place sa fie muscti.ai grija insa cum mustilaughing), mai ales acum la inceput nu stiu daca e bine sa incerci pentru. ca s=ar putea sa-i lasi o rana tipului). dupa asta trebuie sa te gandesti sa il faci si pe el sa se simta bine.trebuie sa o simti daca ii place sau nu, incearca doar sa nu fii pripita.si nu-ti fa un complex din asta pentru. ca orice lucru se poate invata, iar sarutul nu e unul din lucrurile "grele" care se invata.BAFTA

| paramore a răspuns:

Iar esti curioasalaughingpai hai ca iti zic, asta nu e asa ''obscena'' ca intrebarea de data treqtahee heepai te apropii de baiat, se unesc buzele, casti un pic gurita si baga limbutzalaughingkm asa e, si miscati capulrolling on the floorpe urma dk faci multa practik ne dai lectiihappy

| adi4ever a răspuns:

Cu gura...

| valy1233 a răspuns:

Fie care saruta in felul lui...depinde de tine acum, iti place cu limba, fara limba. tu alegi!

| mosu_9772 a răspuns:

Ai incredere in tine sarutal pur si simplu lasati limba sa-si faca de cap in gura lui si o sa-i placa

| lilstar a răspuns:

Fata, te lasi purtata de val, am mai spus totul vine de la sine
cauta si tu un clip pe youtube sa vezi doar nu iti explica cinava in amanunte ce trebuie sa faci adica nici nu e ceva complicatbig grin
baftahappy

| rebb a răspuns:

O doamne.
Daca nu te-ai sarutat vreodata nu e sfarsitul lumii.Nu mai dispera atat! Si nu e nimic de explicat, pur si simplu o faci. Incearca si o sa vezi.Nu spune ca vai te faci de ras ca ala o sa spuna ca nu stii sa faci asta. E o prostie. Oricui ii vine de la sine, crede-ma.

| darkeyes a răspuns:

Pentru prima data nu e nimic sa de grav.Deci doar te apropii de buzele lui si apesi asa un pic happy
Nu e mare filozofie.Bafta:*