| Sweetozn a întrebat:

Stiu ca poate e o intrebare stupida dar in filme actori chiar se saruta sau e doar fake?

8 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Cum a spus uimitoarea Meryl Streep intr-un interviu, dupa ce a fost iintrebata daca a fost greu sa joace intr-o scena in care personajul ei se masturba:

"Cine zice ca ma prefaceam?"winking

| DEBrown a răspuns:

Se saruta daca asta vezi atunci...doar ca nu fac din dragoste, ci din obligatie.

| shadovv a răspuns:

Adica? Daca isi baga si limba sau la ce te referi?

| KellyGreen a răspuns (pentru shadovv):

Cat de tare asta laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

La vasrsta ta probabil sarutul e ceva interzis, sa stii ca in final e un lucru banal si nu e un efort considerabil pentru un actor sa faca asa ceva.

| xRobert93 a răspuns:

Nu frate saruta papusi gonflabile. ce intrebari mai puneti ai 13 ani probabil si ai vazut primul tau sarut intr-un film.straight face

| Sweetozn explică (pentru xRobert93):

Nu mai poate omu sa puna o intrebare ca ii sare cineva in cap ca ce intrebare tampita pune, cred ca puteai sa te abti de la comentari, sincer.

| AnOnIm1220 a răspuns:

Se saruta cu adevarat