| MariaMaria2000 a întrebat:

De 4 -5 luni plac un baiat, am orbit cu el dar nu atat timp cat i-mi doream eu.Intr-o zi am vorbit cu el si incepusem a ne pupa :*... foarte mult si dintr-o data m-a intrebat cat la % il iubesc sau plac, eu i-am spus 80%-99% si el a spus ca al ma...100%,dar la scoala nu prea ma saluta.Ce sa fac? Oare ma iubeste.

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

Daca si-a pierdut 5 luni din viata DOAR sa vorbeasca cu tine clar simte ceva
eu mai mult de 3 zile nu suportam prietenia si te intrebm daca o punem si noi de o relatie

| MariaMaria2000 explică (pentru shadow72):

Multumesc,asa credeam si eu.

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Poate se joaca cu tine.nu cred ca te iubeste.sau ii e rusine de colegi

| GrigorieIonut a răspuns:

Eu zic ca simte ceva... Dar rusinea de colegii e mare.