| MariaMaria2000 a întrebat:

De 4 -5 luni plac un baiat, am orbit cu el dar nu atat timp cat i-mi doream eu.Intr-o zi am vorbit cu el si incepusem a ne pupa :*... foarte mult si dintr-o data m-a intrebat cat la % il iubesc sau plac, eu i-am spus 80%-99% si el a spus ca al ma...100%,dar la scoala nu prea ma saluta.Ce sa fac? Oare ma iubeste.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu vorbesti de iubire, cand esti total pe langa subiect atunci cand vine vorba de"scris si exprimare intr-o maniera corecta"? Invata sa scrii, apoi spune-ne povestea ta, domnita mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i asta problema, ca ai acolo cateva greseli de scriere, d-astea mai facem si noi; eu altceva nu inteleg : chiar n-ai putut sa sari de la 99 ala, la 100? Adica era asa mult un 1%?
Ma gandesc ca daca-i spuneai ca il iubesti 100% poate ca te saluta si el prin scoala…
Dupa aia mai vedeai tu ce faceai. Eventual licitai la 200% si poate te baga in seama si prin cartier.La 300 te mai tinea de mana pe strada, la 400 poate te invita si la o cofetarie…
La 500% cred ca aveai sanse sa te ia si la fotbal cu baietii si sa te puna in poarta.
Hai sa ne oprim aici.
La 600 te baga in lista pe facebook…

| Public22 a răspuns:

Eu zic sa mai stai cu el cateva luni si dupa sa-l intrebi asta, nu poate sa te iubeasca asa deodata.

| Skyglory95 a răspuns:

Cred ca daca te-ar iubi ar sta cu tine si la scoala si peste tot, nu s-ar feri sa se afiseze cu relatia voastra! Cred ca pentru el e doar o joaca reatia voastra! nu e destul de matur sa isi dea seama dca te iubeste sau nu! ar trebui sa il iei mai tare si sa vezi ce simnte cu adevarat pentru tine!

| iuly92 a răspuns:

Asta nu e iubire...si niciodata nu trebuie sa-ti intrebi partenerul cat la % te iubeste, trebuie sa-ti dai seama prin lucrurile pe care le face pentru tine. Iubirea se dovedeste prin fapte nu prin vorbe! Si mai ales ca nu te baga in seama.ce-i asta? happy

| Sweetyy44 a răspuns:

Nu te supara, dar nu cred ca te iubeste, adica sigur nu te iubeste nu e posibil sa iubesti o persoana dupa un sarut ....Eu cred ca e posibil sa te simpatizeze, dar cel mai bine ar fi sa vorbesti tu cu el si sa il intrebi daca mai simte ceva pentru tine sau acel sarut a fost doar o joaca. Succes :*

| cezarmarica a răspuns:

Recapatati.va vederea intai happy