| deea0009siempre a întrebat:

De cateva zilentot imi curge un lichid álb ñu sa zicem ca e "invizibil" la fel ca apa. aveti idee de la CE e? (Nu am intretinut relatii sexuale.)

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Nu e invizibil, ci incolor. Poate fi vorba de leucoree (vaginul se curata uneori singur si atunci apare acea scurgere). Daca scurgerea devine deranjanta, te sfatuiesc sa mergi la ginecolog, sa nu fie vorba de o infectie (da, si virginele pot sa sufere de infectii vaginale de la lipsa de igiena, folosirea toaletelor publice etc).

4 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Cati ani ai? Te-ai excitat cumva?

| marinaa9 a răspuns:

Vaginul trebuie mentinut umed si de aceea este secretat acel lichid incolor

| bbu2eugen a răspuns:

Te ai excitat

| GuniTs a răspuns:

Pai inseamna ca te simti excitata si vrei sa faci acel lucruhappy