| Andreeaioan115 a întrebat:

De ce acel băiat ma mai cauta? Vrea sa ma faca sa sufar? Ideea este ca nu pot sa îl uit, chiar nu mai am nici o șansa cu el? A fugit de mine din cauza ca sunt o urata și prostuță.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta un urat sa te accepte

| RAY a răspuns:

Adevarul e ca l-ai saracut de bani si acum vrea sa iti recupereze o parte din bani

| Crackman a răspuns:

Vorbeste cu altul si da i bloxk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, confirm si eu acelasi lucru despre tine. mai cresti si iti vei schimba gandirea ..sau poate nu!

| Stegman a răspuns:

Urata si prostuta esti doar in mintea ta. Cand te vei iubi se v a schimba asta. Trebuie sa ai incredere in tine.

| nhsgnxbnxbnxbnbcn a răspuns:

Da mi Facebook ul tau plz