| ThisISitIamFroMCALIFORNIA a întrebat:

De ce am penisul indreptat spre stanga? e vreo problema?

9 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Il ai asa pentru-ca il ti tu in partea stanga tot timpul, cand iti sta in chiloti il lasi sa stea tot in partea aceea, incearca sa il pui in partea cealalta, in dreapta sa iti stea tot timpul si atunci dupa o perioada de timp se va indreptawinking

| GoguSteriade a răspuns (pentru CristiB93):

Dupa ce s-a format curbura nu se mai indreapta daca doar il pui pe partea cealalta, e nevoie de operatie, dar nu ar fi cazul decat daca e o curbura extrema ce previne penetrarea. In rest, un penis curbat e chiar mai avantajos, avand in vedere ca in functie de curbura si pozitie poate atinge alte zone ale vaginului.

| ZK a răspuns:

Că aşa vrea el.

| ElHombre2000 a răspuns:

Poate,nu stiu du-te la medic

| Azµre a răspuns:

Pentru ca te-ai masturbat in exces, posibil sa fii si stangaci si sa te fi masturbat cu stanga, si pozitia in pantaloni/chiloti. Prin masaj in partea cealalta si pozitionarea penisului in chiloti corect, o sa il indrepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,o sa ploua... daca e spre dreapta, o sa fie timp frumos, si daca e in sus o sa fie``asta-i timp de iesit afara din casa?!``winking

| MauiNight a răspuns:

Este obosit si a tras pe stanga.

| MărieEu a răspuns:

Daca mergi la biserica o sa se indrepte, maică.Acu da funda din mila Domnului.

| valepin a răspuns:

S-ar putea ca tiai indoito