| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand trece pe langa mine un cuplu,baiatul se uita la mine nervos si apoi la prietena lui,si iar la mine? Si de ce unele fete cand sunt cu prietenul se uita la mine cand nu-i ala atent? Adica e cam naspa treaba, ma gandesc ca as putea fi si eu in aceeasi situatie si parca nu-i cea mai placuta senzatie, ar trebui sa ma simt naspa? si oricum eu nici nu ma uitam la alea, mie-mi plac alt gen de fete

Răspuns Câştigător
| Densis a răspuns:

Se numeste sex-appeal laughing. Esti atragator!

| anonim_4396 explică (pentru Densis):

laughing

3 răspunsuri:
| timeea7 a răspuns:

Personal,nu mi se pare nimic iesit din comun.Baiatul se uita la tine urat, deoarece este gelos ca se uita iubita lui la tine.Dar mna, oricine se uita.Deaceea avem ochi sa ne uitam daca ne place o persoana, dar fara sa exageram evident daca suntem cu iubitul/iubita.Doar cu privitul ramanem!big grin

| raluk27 a răspuns:

Probabil esti vreun sexos si se uita cand la ea cand la tine, sa observe daca tipa te priveste cand treci pe langa ei. La fel si tipele care se uita la tine cand sunt cu iubitii pe strada. Normal ca te privesc cand ala nu e atent. Ce vrei? Sa o faca de fata cu el? Si nu, nu ar trebui sa te simti naspa. Iar daca preferi un alt gen de fete, pur si simplu nu te mai uita la alea de pe strada.