| ღNameღ a întrebat:

Intrebare pentru baieti...eu nu am mai primit palme la fund.doar azi una.:/...baieti, voi cand dati palme la fund la fete le cred cu**e?
Sau? vreau sa raspunda baietii care DAU palme, ca sa vad parerea lor.
Pt ce dati palme la fund...pentru ca ne placeti, ne credeti cu**e, sau ca un fel de " Hai ca ne mai vedem, esti draguta", sau alt ceva, funda!

Răspuns Câştigător
| Zap a răspuns:

In niciun caz ca va credem curvelaughing [cel putin eu] Palmele la fund sunt un gest de simpatie si cum ai zis si tu "Hai ca ne mai vedem, esti draguta" dar poate fi si o cicaleala in caz ca fetelor nu le placetongue

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi că se interpretează multe, de la a fi o pocnitoare până la a lua bătaie!
Curve sunt cele care le fac verbal bărbații care nu știu să se respecte (când au fost cu ele nu mai erau curve?).
Pa, pa.

| Flav a răspuns:

''Hai ca ne mai vedem, ce te-as mai f.e.''

| Barbiiie95 a răspuns:

Inseamna ca ai c.r bun si de aia.

| Ralucutza a răspuns:

Nu cred ca ne considera cu**e daca ne dau o palma la fund laughing)

| marlanuu a răspuns:

Hai ca esti cam prostuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca au in ce da, ma intelegi, dotarea happy.
Mai departe, ei stiu, si sunt curioasa de raspunsuri laughing.

| dragosh_1723 a răspuns:

Poi eu credk e ceva caracteristic adolescentilor, normal ca daca i dau la o fata o palma la fund nu o cred cur*a ci doar din simpatie adica pentru ca o plac. Asa ca nu cred ca te vei supara... fundaaaaa:*