| ღNameღ a întrebat:

Intrebare pentru baieti...eu nu am mai primit palme la fund.doar azi una.:/...baieti, voi cand dati palme la fund la fete le cred cu**e?

Sau? vreau sa raspunda baietii care DAU palme, ca sa vad parerea lor.

Pt ce dati palme la fund...pentru ca ne placeti, ne credeti cu**e, sau ca un fel de " Hai ca ne mai vedem, esti draguta", sau alt ceva, funda!

8 răspunsuri:
| bsb a răspuns:

De obicei atunci cand fata are un fund frumos, sau cand e atractia atat de mare incat mana o ia ca nebuna la fuga (si nu numai mana laughing ). dar nu inseamna ca sunt curve daca fac asta. de obicei e invers. cand vine vorba de curve treci direct la fapte, sani, p...da. etc

| ღNameღ explică:

Speedy - Nu, sunt din Craiova

| Anonim654321 a răspuns:

Deci nu va credem curve ne aratam sentimentul, de exemplu eu le manga la fund pe fete nu dau palme laughing

| Anonim654321 a răspuns:

Ai dreptate direct la fapte laughing

| thefunkerable a răspuns:

Cand dai palme la fund unei fete nu e vorba ca o faci curva.
Pentru baieti, prin asta isi arata sentinemntul de excitatie fata de tine deoarece le e rusine sa-ti vorbeasca si de asta decurg la gesturi mai asa...

| andreiyo13 a răspuns:

Ana te intrebi dc baietii dau palme la fundul fetelor pai in cazul meu ma tot inervau zi de zi cam juma din clasa (fete sa nu crezi altceva) si ceilalti dadeau palme la fund dar eu nu si le-am zis lor daca ma mai inervati am sa incep si eu si nau terminat si le-am dat palme la fund, apoi ca sa se razbune una ma mai zis si la diriginta.deci si voi fetele aveti contributie destula in cazul baietilor ca mine, cielalti baieti o fac din placere ce sa spui deci mai am ceva de zis eu nu va inteleg deloc!

| Madalin15 a răspuns:

De placere

| Sp33Dy_5001 a răspuns:

Ana esti din buc?